Super rouťácký sraz v Meziměstí!
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

Super rouťácký sraz v Meziměstí!28.07.2019

V. letní sraz je za námi. Prožili jsme velmi příjemný víkend v Centru Walzel v Meziměstí.
Přátelská atmosféra v úžasném prostředí nás utvrdila v tom, že takovéto akce rozhodně má smysl pořádat, protože rouťáci se setkávají opravdu velmi rádi!
Osobně si moc vážím toho, že si na náš letní slet našlo cestu překvapivé množství nových tváří a že se s námi bavili, jakoby bychom se znali už léta.
Moc a moc děkujeme našim hostitelům v čele s Pavlem Netíkem za perfektní prostředí a služby a všem radíme naprosto upřímně: pokud jste do Walzlu tentokrát přijet nemohli, určitě Broumovsko navštivte kdykoliv jindy - stojí to opravdu za to.
Fotogalerie, kterou zde přikládám, je tentoktát velmi skromná, protože jsem během akce musel řešit nenadálý drobný úraz nohy, takže na velké pobíhání s fotoaparátem to moc nebylo :). Každopádně na fb je velké množství fotek od našich účastníků, tak si je prohlédněte. Například zde: www.facebook.com/tom.zindler/posts/10220711985094122