St. Louis - teplo, slunce i déšť
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

St. Louis - teplo, slunce i déšť22.09.2019

Dobrý den, přátelé,
zdravíme vás ze St. Louis, což znamená, že jsme se přesunuli do státu Missouri.
Z illinoiského Springfieldu je do St. Louis sto padesát mil a to není nijak závratné množství. A tak jsme si náležitě užívali cestovní pohodu.
V programu tohoto dne je už od samotného počátku našich společných cest pevně zakotvena návštěva králíčího ranče Riche Henryho. Milovník ušatých mazlíků nám opět představil hned několik svých svěřenců a my jsme zase na oplátku provedli několik drobných nákupů v jeho rouťáckém obchůdku.
Přesun do St. Louis proběhl také v naprostém poklidu a na starém mostě přes Mississippi nás už očekávali naši dlouholetí přátelé Kevin a Sue McCarthy, rozhlasové rokenrolové legendy.
Počasí se stále drží na vysoké úrovni, hlavně teplotní. Dnes bylo navíc velmi dusno a předpověď hrozila vydatným odpoledním deštěm a silnými bouřemi. I z tohoto důvodu jsme trochu urychlili náš přesun přes město, abychom byli v pořádku (a za sucha) v motelu.
Bouřka se sice nakonec nekonala, ovšem lilo jak z kropicího vozu. Nečas naši grupu dostihl v závěrečném finiši, a naši motorkáři měli alespoň důvod prověřit kvalitu svých nepromoků.
Z dvacáté čtvrté společné jízdy po Route 66 všechny pozdravuje Zdeněk Jurásek.