SKVĚLÝ SRAZ V BOSKOVICÍCH!
Přehled aktuálních akcí
20.3.
-
6.4.
BRAZÍLIE 2020! - VELKÁ MOTORKÁŘSKÁ JÍZDA

Po obrovském úspěchu premiérové motoristické expedice po exotické Brazílii jsme se rozhodli tento velký cestovatelský zážitek zopakovat i v březnu 2020. OBSAZENO!

30.4.
-
17.5.
SPECIÁLNÍ JUBILEJNÍ 25. VELKÁ JÍZDA PO ROUTE 66 !!!

Jubilejní 25. přejezd nejslavnější silnice světa s Českou asociací Route 66 z Chicaga do Los Angeles. Speciální jízda s aktivním přispěním známých osobností a asociací Route 66 v USA!!! OBSAZENO!

23.5.
-
7.6.
MIMOŘÁDNÁ JARNÍ JÍZDA PO ROUTE 66 S RADIEM BEAT!!!

Pro velký zájem o cestu po Route 66 přidáváme nový termín, který bude mimořádně atraktivní:
Legendární moderátor Radia Beat HONZA HAMERNÍK slaví letos 66. narozeniny! A oslaví je - společně s Radiem Beat a Českou asociací Route 66 – PŘÍMO NA ROUTE 66!
Během celé jízdy bude Honza pilně sbírat materiál, informovat posluchače Beatu o svých zážitcích, pocitech a i o tom, jaké je to slavit “66 on 66“. 
Pojeďte s námi a využijte mimořádnou příležitost být u toho osobně!
INFO O PODMÍNKÁCH ÚČASTI ŽÁDEJTE NA INFO@R66.CZ.

SKVĚLÝ SRAZ V BOSKOVICÍCH!26.01.2020

Třináctý celostátní sraz Route 66 se zapíše do rouťácké historie jako mimořádně povedená akce s velmi bouřlivou atmosférou a početnou účastí.
Vše jsme v během oficiální části večera řádně a zevrubně probrali – jak události minulého roku, tak i plány pro rok letošní.
S velkým zájmem se setkaly všechny naše připravované akce: jubilejní 25. jízda po Route 66, cesta po Route 66 s Radiem Beat, na kterou osobně zval legendární beaťácký moderátor Honza Hamerník a samozřejmě i exotický motorkářský výlet do Brazílie, který se uskuteční už v březnu.
Celý boskovický salloon ani nedutal při prezentaci letošního Mezinárodního festivalu Route 66 ve Zlíně, na který svou přítomností ozdobí například viceguvernér státu Oklahoma Matt Pinell, či známá osobnost Route 66 Jim Hinckley. Oba dva pánové pozdravili účastníky srazu osobním videopozdravem.
Aktivní motorkáře potěšil náš kamarád Luboš Bajan – ten představil svoji prodejnu kvalitního motoristického oblečení španělské značky Garibaldi.
A co Cena České asociace Route 66 za rok 2019? Kdo se stal jejím držitelem? Zde je odpověď: za mnohaleté zásluhy o propagaci Route 66 si cenu plně zasloužil Petr „Štefan“ Němeček, jeden z prvních členů asociace, majitel úžasného Baru 66 v Holýšově či zakladatel internetového obchodu Route66store.cz. Ocenění je opravdu v těch pravých rukou!
Na závěr jen zopakuji, že jsme prožili bombastický večer, na který budeme dlouho vzpomínat!