ROUTE 66 - 1. 5. 2020   Milwaukee - Chicago - Joliet
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

ROUTE 66 - 1. 5. 2020 Milwaukee - Chicago - Joliet01.05.2020

Právě dnes na prvního máje jsme měli zdolat první míle na Route 66 - už po pětadvacáté.
Ale ze známých důvodů jsme zůstali doma. Speciálně pro mě je to velmi smutná a nepříjemná záležitost, protože jsem na Route 66 závislý více než dvacet let. A routka, to je tvrdá droga.
Ale už vidím jasné světlo na konci tunelu a pevně věřím, že po prázninách opět vyrazíme.
Abychom si připomněli, co nás za mořem čeká, rozhodl jsem se, že si tu šestašedesátku projedeme den po dni alespoň pomocí archivních fotek z let 2008-2019. Protože ta moje fotografická databáze je obrovská, je výběr udělán jen z výprav, které proběhly v podobném termínu, v jakém se měla usktečnit ta současná pětadvacátá. Pokud se na některém záběru najdete i vy - pošlete nám pozdrav nebo komentář.

Stručně ke dni číslo 1: Ráno vstáváme v Milwaukee a navštívíme muzeum Harley-Davidson. Pak nastává rituál převzetí motorek a přesun na samý začátek Route 66 v samotném centru Chicaga. Přejezd celého rušného velkoměsta bývá vždy docela adrenalinovým zážitkem, takže uvítací večerní pizza party v motelu v Joliet, pořádaná našimi věrnými americkými přáteli, přijde vždy vhod :)