LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ A PŘÁTEL ROUTE 66! 24. 7. 2021 V ČECHÁCH U PŘEROVA.
Přehled aktuálních akcí
24.7.
LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ ČESKÉ ASOCIACE ROUTE 66

Letošní letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66 se uskuteční opět v areálu oblíbené Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.

5.11.
-
22.11.
VELKÁ MOTORISTICKÁ CESTA BRAZÍLIÍ - PODZIM 2021

Opět se vydáváme na velkou motoristickou cestu exoticku Brazílií z Rio de Janeira až k vodopádům Iguacu.

LETNÍ SRAZ FANOUŠKŮ A PŘÁTEL ROUTE 66! 24. 7. 2021 V ČECHÁCH U PŘEROVA.07.06.2021

Plánujete svůj letní kalendář? Tak čtěte pozorně:
Naše Česká asociace Route 66 vážně řešila problém, jak se postavit k Mezinárodnímu festivalu Route 66, který je naplánován na letošní srpen ve Zlíně, a který byl z důvodů nám známých přesunut z loňského roku.
Je pravděpodobné, že s určitými omezeními bude možno v létě pořádat i větší akce, ovšem problém mezinárodního festivalu tkví v něčem jiném - a to v jeho mezinárodnosti. Naši přátelé a hosté - především z americké Route 66 – včetně pozvaných známých osobností – nejsou ještě tak úplně psychicky připraveni absolvovat už letos v létě cestu do Evropy, i když s samotných Státech je už téměř všechno jako před kovidem. V této souvislosti jsme obdrželi mnoho dotazů a drtivá většina našich přátel se jednoznačně kloní k přesunu festivalu na příští léto. Moc nás to sice mrzí, ale ono je to vlastně pravda: Mezinárodní festival Route 66 bez mezinárodní účasti prostě pozbývá smysl. Takže se budeme těšit na příští rok a užijeme tak jako Evropský festival Route 66 v roce 2018.

Ale pozor, nebuďte zklamaní a smutní: Pro všechny rouťáky (a teď už i bíťáky) pořádáme velký letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66, který se uskuteční v sobotu 24. ČERVENCE v areálu oblíbené RESTAURACE ROUTE 66 v Čechách u Přerova. Další podrobnosti o tomto česko-slovenském rouťáckém setkání zveřejníme brzy. Ale už teď je jasné, že to bude skvělá akce, kterou byste si neměli rozhodně nechat ujít.
Tak ještě jednou: Letní sraz fanoušků a přátel České asociace Route 66, v sobotu 24. července, areál Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova. Vstup volný.