Skvělý 15. celostátní sraz České asociace Route 66 v Boskovicích!
Přehled aktuálních akcí
17.3.
-
3.4.
POPULÁRNÍ MOTORISTICKÁ JÍZDA EXOTICKOU BRAZÍLIÍ - OBSAZENO!

Každoročně se vydáváme do Brazílie, plné exotiky, pohody, fantastických cest, skvělého jídla a pití.
Z Ria de Janeira až k vodopádům Iguacu!!!

4.5.
-
21.5.
VELKÁ JARNÍ JÍZDA PO ROUTE 66 - OBSAZENO!!!

Dvacátá sedmá jízda americkou ROUTE 66 s Českou asociací Route 66. I tentokrát projedeme CELOU TRASU nejslavnější silnice světa z Chicaga do Los Angeles. Seznámíme vás s americkou legendou míli po míli a k tomu přidáme několik úžasných výletů na atraktivní místa: muzeum Harley-Davidson Milwaukee, Monument Valley, Grand Canyon, Las Vegas, Údolí smrti...
K tomu navíc (volitelně) jízda po scénické pobřežní Highway No.1 z Los Angeles do San Francisca.
Splňte si svůj životní sen!

26.5.
-
10.6.
VELKÁ ROCK N' ROLLOVÁ JÍZDA PO ROUTE 66 S RADIEM BEAT

Po velkém americkém narozeninovém mejdanu Honzy Hamerníka pro vás v květnu pořádáme další exkluzivní výlet na slavnou ROUTE 66, tentokrát s rokenrolovou tématikou!
A pozor! Nejenže projedeme CELOU trasu slavné americké šestašedesátky z Los Angeles až do Chicaga, po cestě se tentokrát zastavíme i v Las Vegas na koncert Carlose Santany, navštívíme Centrum Boba Dylana v Tulse, Muzeum rock n’ rollu u Chicaga a další hudebně významná místa.
Pod odborným vedením České asociace Route 66 opět nastartujeme motorky a kabriolety a zažijeme nádherný rockový mazec na území osmi států U.S.A.
SANTANA – ROUTE 66 – ROCK N’ ROLL! Od 26. května do 10. června 2023! Zážitek na celý život.
Informace o možnosti zúčastnit se této mimořádné jízdy žádejte na kontaktech České asociace Route 66 na www.r66.cz/kontakt/.

Skvělý 15. celostátní sraz České asociace Route 66 v Boskovicích!05.02.2023

Jubilejní 15. celostátní sraz České asociace Route 66, který se konal 4. února ve Westernovém městečku v Boskovicích.
Do stylového prostoru saloonu 1870 jsme se vešli opravdu jen tak tak a více než sto třicet účastníků vytvořilo od prvních minut typicky přátelskou atmosféru.

Hodnotily se cesty minulého roku, předávaly se pamětní plechové certifikáty jejich účastníkům, hovořilo se o cestách letošnícha dalších plánech. Vrcholem večera bylo vyhlášení Výroční ceny České asociace Route 66. Za účasti jejího zcela prvního držitele z roku 2008 Františka Šestáka i posledního – tedy loňského – laureáta Darka Haumera bylo ocenění v nepřítomnosti předáno Karlovi Zíkovi za jeho obětavou pomoc při budování zatím nerealizovaného projektu mobilního studia Radia 66. Ve zdůvodnění se říká, že Karel Zíka má zásadní zásluhu na rozhodnutí přivézt ze Spojených států amerických legendární mikrobus České asociace Route 66 Ford E-350 a přebudovat jej na unikátní mobilní studio Radia 66. Sám se zcela nezištně a obětavě ujal práce na technické přípravě vozu pro získání povolení k provozu. Karlovi srdečně blahopřejeme a cenu co nejdříve předáme.
Moc děkujeme všem za nezapomenutelný rouťácký večer!