Skvělý 15. celostátní sraz České asociace Route 66 v Boskovicích!
Přehled aktuálních akcí
2.5.
-
21.5.
VELKÁ MOTORISTICKÁ JÍZDA PO ROUTE 66

Už od roku 2008 každoročně projíždíme nejslavnější silnici světa Route 66 - a rok 2024 nevyjímaje :). I s třídenním bonusem do San Francisca!
CHICAGO - LOS ANGELES - SAN FRANCISCO.

Skvělý 15. celostátní sraz České asociace Route 66 v Boskovicích!05.02.2023

Jubilejní 15. celostátní sraz České asociace Route 66, který se konal 4. února ve Westernovém městečku v Boskovicích.
Do stylového prostoru saloonu 1870 jsme se vešli opravdu jen tak tak a více než sto třicet účastníků vytvořilo od prvních minut typicky přátelskou atmosféru.

Hodnotily se cesty minulého roku, předávaly se pamětní plechové certifikáty jejich účastníkům, hovořilo se o cestách letošnícha dalších plánech. Vrcholem večera bylo vyhlášení Výroční ceny České asociace Route 66. Za účasti jejího zcela prvního držitele z roku 2008 Františka Šestáka i posledního – tedy loňského – laureáta Darka Haumera bylo ocenění v nepřítomnosti předáno Karlovi Zíkovi za jeho obětavou pomoc při budování zatím nerealizovaného projektu mobilního studia Radia 66. Ve zdůvodnění se říká, že Karel Zíka má zásadní zásluhu na rozhodnutí přivézt ze Spojených států amerických legendární mikrobus České asociace Route 66 Ford E-350 a přebudovat jej na unikátní mobilní studio Radia 66. Sám se zcela nezištně a obětavě ujal práce na technické přípravě vozu pro získání povolení k provozu. Karlovi srdečně blahopřejeme a cenu co nejdříve předáme.
Moc děkujeme všem za nezapomenutelný rouťácký večer!