Speciální jízda ke stému výročí Route 66 s Českou asociací Route 66!!!
LOS ANGELES - CHICAGO
Slunce, jídlo, Route 66...06.05.2017
Krásný den ze Springfieldu!
Před chvílí jsme se ubytovali v motelu a plně zažíváme pohodu dnešního dne.
Projíždíme Illinois v krásném slunečném počasí a v plné péči našich amerických přátel, kteří nás doslova hýčkají svojí přízní!
Úvod patřil tradiční americké snídani v soukromém muzeu Just Off Route 66, kde jsme s úctou procházeli neskutečné sbírky Sama Reicherta.
Tento víkend je navíc celý zasvěcený staré šestašedesátce, takže všude vládl velmi příjemný ruch a houfy nadšenců obdivovaly staré vozy, pumpy, autoservisy a tak dál.
V městském muzeu v Jolietu nás dokonce očekával sám pan starosta - inu, výprava České asociace Route 66 tu neprojíždí každý den :)
Jo a íídlo nás provázelo na každém kroku. Dostali jsme totiž pozvání na obří americký oběd v klasickém Route 66 Restaurantu v městečku Dwight a to pozvání jsme samozřejmě rádi přijali. Věru těžko se pak nasedalo k další jízdě :).
Nebudu už dále popisovat vše, co jsme dnes viděli a zažili - fotky to ilustrují velmi dobře...
Tak ahoj a zítra se vám ozveme z Missouri.
